Nieuwsbericht Werkzaamheden: Verlagen bermen
Gemeente Meerssen gaat binnenkort onderhoud uitvoeren aan de bermen. Bermen hebben door begroeiing en uitzetting van de bodem de neiging hoger te worden dan het naastgelegen wegdek. De werkzaamheden zijn vergelijkbaar met het maaien van de bermen.
Waarom zijn deze werkzaamheden nodig?
Momenteel zijn de bermen van een groot aantal wegen hoger dan de verharding. Dit betekent dat het water niet meer goed van de weg af kan stromen. Hierdoor kan op en langs de wegen wateroverlast ontstaan. Dit kan meerdere gevolgen hebben zoals onder andere aquaplaning. Aquaplaning treedt op wanneer water zich ophoopt voor de banden van bijvoorbeeld een auto, waardoor de banden het contact met het wegdek verliezen en gaan glijden op het water.
Waar worden de werkzaamheden uitgevoerd
De werkzaamheden worden uitgevoerd op de volgende locaties:
Meerssen
- Eijsendaalweg
- Houthemerweg
- Humcoven
- Lange Raarberg
- Raar
Bunde
- Fregatweg
- Maastrichterweg
- Meerstraat
- Pasweg
Geulle
- Brommelen
- Oostbroek
- Cruisboomveld
Moorveld
- Hagendoornweg
Ulestraten
- Nieuwe Vliekerweg
- Bamfordweg
- Vliegveldweg
Wanneer worden de werkzaamheden uitgevoerd?
De werkzaamheden worden uitgevoerd vanaf donderdag 6 maart. De werkzaamheden zijn sterk afhankelijk van de weeromstandigheden en onvoorziene omstandigheden
Welke hinder kan ik verwachten?
Tijdens de werkzaamheden worden er geen wegen afgesloten, de rijbaan blijft gewoon open voor alle weggebruikers. Wel kan er plaatselijk enige hinder ontstaan, bijvoorbeeld door tijdelijke versmallingen of langzaam werkverkeer.
Vragen?
Heb je vragen, opmerkingen of suggesties? Neem dan contact op met ons gemeentelijke Klant Contact Centrum (KCC), tel 14 043 of e-mail info@meerssen.nl.